WC – bidet firmy Vitra

miski-wc-wiszaceProducenci armatury łazienkowej poszukują coraz to nowszych rozwiązań dla swoich produktów, aby zapewnić swoim klientom maksymalny komfort nie tylko użytkowania, lecz także utrzymania ich w idealnej czystości.

Firma Vitra proponuje swoim klientom nowość – jest to urządzenie łączące  podwieszaną kompletną toaletę z możliwością zapewnienia higieny intymnej. Ceramiczna supernowoczesna miska z zainstalowaną regulowaną i wysuwaną  dyszą natryskową.

Dysza ta wykonana jest ze stali nierdzewnej i wyposażona została w funkcję pulsującego i oscylacyjnego mycia. Vitra WC z serii Comfort to miski z automatycznym myciem dyszy przed i po użyciu toalety. Wyposażone są w automatycznie zamykane lub otwierane podgrzewane deski. Zaletą tych nowoczesnych urządzeń jest możliwość regulowania temperatury wody z automatycznym osuszaniem deski. Dodatkowym walorem jest filtr zapachowy. Aby wykorzystać wszystkie funkcje tego nowoczesnego urządzenia i mieć możliwość indywidualnego ustawienia, w komplecie znajduje się pilot, wyposażony w uchwyt umożliwiający umieszczenie go na ścianie.

Tak nowoczesnego i eleganckiego urządzenia nie powstydziłaby się żadna łazienka, która nie tylko ma spełniać określone zadania, lecz i wyglądać nowatorsko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *